Kuupäev: 28. jaanuar 2023
Kellaaeg: 14:00-15:30
Koht: Veebis
Aadress: Täpsem info: tarslamm@gmail.com
LUULE ja EHEDUS.
LUULE ja LAVASTUS.
Töötuba Sirel Heinlooga
28. jaanuaril kell 14:00–15:30 kohtuvad veebis neli luuletajat üle Eesti, kellega Sirel hakkab tööle, et leida luules see, mis on ehe ja see, mida saab juurde lavastada, nii et tulemus saab veelgi ehedam. Me töötame oma individuaalsusega, et jõuda välja ansamblitööni uues luulefilmis. See kokkusaamine on üks osa me loomisprotsessist, millest Sinul on võimalus osa saada. Koos katsume järele, kus me praegu oma loomingus oleme, mis on see olemasolev – et seejärel avada ennast järgmisteks loomingulisteks sammudeks.
Töötoas osalemiseks on mitu võimalust.
🎲 Variant 1. Sa kuulad ja osaled, sest see on praegu üks õige lüli, mis aitab sind edasi su isiklikul loomingulisel teel. Sa õpid kogenud luuletajatelt.
🎲 Variant 2. Võib-olla oled Sa luuletaja või mõne muu ala looja, keda me ei ole taibanud oma meeskonda kutsuda. Tule kutsu ennast ise ja loo koos meiega. Meil on hea meel, kui klapime ja meie koostöö jätkub.
Osalemiseks on kokku 3 kohta. Kaks kohta, kumbki 120€ ja üks koht 60€. Registreeri ja saad lisainfot: tarslamm@gmail.com.
🟣 Sirel Heinloo on luuleprõmmude eestvedaja, kirjanduse doktorant Tartu Ülikoolis, kahe pisikese lapse ema ja luuletaja, kelle värskeimat loomingut näeb hoopis filmikeeles. (Uudista TarSlämm + Poetry Slam Youtube’i kanalil ja vaata ära luulefilm “Tundekasvatus” (2021).)
Plakati on loonud Illustrations Studio.

AHHAA lavaluule festival planetaariumis

Kuupäev: 9.-13. mai 2023 Koht: AHHAA teaduskeskus, Tartu
Vaata lähemalt

TarSlämmi finaal 2023

Kuupäev: 11. mai 2023 Kellaaeg: 20:00 Koht: Vilde ja Vine, Tartu
Vaata lähemalt

TarSlämm Poetry Slam in English - 1st/2023

Kuupäev: 28th of April 2023 Kellaaeg: 7 PM Koht: Vilde ja Vine, Tartu
Vaata lähemalt